3 | Hasičský Velikonoční běh | Délka km: | |||||||||
27.3.2024 Jilešovice | 10,55 | ||||||||||
Umístění | Příjmení a jméno | Klub | ročník | čas | body | pr. tempo | kat. | žena | bodyK | PořK | PořMŽ |
1. | Blaha Tomáš | AK Asics Kroměříž | 1976 | 0:36:44 | 70 | 03:29 | M40 | 50 | 1 | 1 | |
2. | Wittek David | OTC Vlčáci | 1998 | 0:37:55 | 64 | 03:36 | M18 | 50 | 1 | 2 | |
3. | Mokroš Miroslav | Vratimov Freerun | 1988 | 0:38:27 | 58 | 03:39 | M18 | 44 | 2 | 3 | |
4. | Chrudina Robert | Stěbořice | 1973 | 0:38:28 | 53 | 03:39 | M50 | 50 | 1 | 4 | |
5. | Flaša David | Abstinenční repre | 1989 | 0:38:49 | 50 | 03:41 | M18 | 38 | 3 | 5 | |
6. | Benbenek Jan | MK Seitl Ostrava | 1988 | 0:39:35 | 48 | 03:45 | M18 | 33 | 4 | 6 | |
7. | Josefus Petr | Bagbike | 1986 | 0:40:06 | 46 | 03:48 | M18 | 30 | 5 | 7 | |
8. | Buba Michal | MK Seitl Ostrava | 1983 | 0:40:37 | 44 | 03:51 | M40 | 44 | 2 | 8 | |
9. | Škapa Marek | MK Seitl Ostrava | 1971 | 0:41:03 | 42 | 03:53 | M50 | 44 | 2 | 9 | |
10. | Weiss Karel | Opava | 1988 | 0:41:10 | 41 | 03:54 | M18 | 28 | 6 | 10 | |
11. | Záleský Stanislav | regioRUN.cz | 1987 | 0:41:19 | 40 | 03:55 | M18 | 26 | 7 | 11 | |
12. | Hanzlík Patrik | Dolní Benešov - Zábřeh | 1982 | 0:41:23 | 39 | 03:55 | M40 | 38 | 3 | 12 | |
13. | Szotkowski Robert | run99 Havířov | 1983 | 0:41:25 | 38 | 03:56 | M40 | 33 | 4 | 13 | |
14. | Šindelek Dan | MK Seitl Ostrava | 1965 | 0:42:11 | 37 | 04:00 | M50 | 38 | 3 | 14 | |
15. | Mučka Jiří | BK Ludgeřovice | 1986 | 0:42:23 | 36 | 04:01 | M18 | 24 | 8 | 15 | |
16. | Janeček Tomáš | NAPOHODU! bike team Píšť | 1991 | 0:42:48 | 35 | 04:03 | M18 | 22 | 9 | 16 | |
17. | Škrabánek Petr | MK Seitl Ostrava | 1960 | 0:42:54 | 34 | 04:04 | M60 | 50 | 1 | 17 | |
18. | Karas Ivan | AKEZ Kopřivnice | 1988 | 0:43:18 | 33 | 04:06 | M18 | 21 | 10 | 18 | |
19. | Pospíšil Petr | TJ Jäkl Karviná | 1979 | 0:44:12 | 32 | 04:11 | M40 | 30 | 5 | 19 | |
20. | Brož Petr | MK Seitl Ostrava | 1985 | 0:44:19 | 31 | 04:12 | M18 | 20 | 11 | 20 | |
21. | Kašná Markéta | TJ Jäkl Karviná | 1983 | 0:44:28 | 70 | 04:13 | F40 | x | 50 | 1 | 1 |
22. | Papaj Tomáš | BK Ludgeřovice | 1989 | 0:44:54 | 30 | 04:15 | M18 | 19 | 12 | 21 | |
23. | Vybíralová Marie | AO Kobeřice | 1986 | 0:45:59 | 64 | 04:22 | F18 | x | 50 | 1 | 2 |
24. | Tic Jan | Běžím nebo lezu | 1977 | 0:46:14 | 29 | 04:23 | M40 | 28 | 6 | 22 | |
25. | Slowioczek Roman | MK Seitl Ostrava | 1959 | 0:46:29 | 28 | 04:24 | M60 | 44 | 2 | 23 | |
26. | Wala Petr | regioRUN Havířov | 1971 | 0:46:52 | 27 | 04:27 | M50 | 33 | 4 | 24 | |
27. | Mazáčová Martina | AKEZ Kopřivnice | 1977 | 0:46:58 | 58 | 04:27 | F40 | x | 44 | 2 | 3 |
28. | Wawreczka David | TJ Jäkl Karviná | 1981 | 0:47:12 | 26 | 04:28 | M40 | 26 | 7 | 25 | |
29. | Běčák Zdeněk | Ostrava | 1969 | 0:47:16 | 25 | 04:29 | M50 | 30 | 5 | 26 | |
30. | Lipina Tomáš | MK Seitl Ostrava | 1966 | 0:47:25 | 24 | 04:30 | M50 | 28 | 6 | 27 | |
31. | Jadrníček Petr | Pedro Poruba | 1957 | 0:47:32 | 23 | 04:30 | M60 | 38 | 3 | 28 | |
32. | Martynek Vladislav | SKI Mosty | 1959 | 0:47:52 | 22 | 04:32 | M60 | 33 | 4 | 29 | |
33. | Rosmanit Aleš | BIKE TEAM OPAVA | 1971 | 0:48:17 | 21 | 04:35 | M50 | 26 | 7 | 30 | |
34. | Milfait Petr | MK Seitl Ostrava | 1971 | 0:48:38 | 20 | 04:37 | M50 | 24 | 8 | 31 | |
35. | Matušek Zdeněk | Ostrava | 1960 | 0:48:43 | 19 | 04:37 | M60 | 30 | 5 | 32 | |
36. | Jasinski Václav | regioRUN Havířov | 1982 | 0:48:49 | 18 | 04:38 | M40 | 24 | 8 | 33 | |
37. | Zmarzlák Milan | Bolatice | 1957 | 0:48:59 | 17 | 04:39 | M60 | 28 | 6 | 34 | |
38. | Pachtová Iva | TJ Jäkl Karviná | 1970 | 0:49:08 | 53 | 04:39 | F50 | x | 50 | 1 | 4 |
39. | Potocký Michal | Hlučín | 1976 | 0:49:55 | 16 | 04:44 | M40 | 22 | 9 | 35 | |
40. | Poštulka Václav | Prajzský BK Kravaře | 1991 | 0:50:04 | 15 | 04:45 | M18 | 18 | 13 | 36 | |
41. | Holub Radek | regioRUN Havířov | 1982 | 0:50:32 | 14 | 04:47 | M40 | 21 | 10 | 37 | |
42. | Heider Radim | Prajzský BK Kravaře | 1990 | 0:51:18 | 13 | 04:52 | M18 | 17 | 14 | 38 | |
43. | Civela Martin | Běžci Sobě | 1972 | 0:52:16 | 12 | 04:57 | M50 | 22 | 9 | 39 | |
44. | Rinková Radka | Prajzský BK Kravaře | 1983 | 0:52:32 | 50 | 04:59 | F40 | x | 38 | 3 | 5 |
45. | Fáček Miroslav | SK Zahrada Petřvald | 1966 | 0:53:04 | 11 | 05:02 | M50 | 21 | 10 | 40 | |
46. | Stavinohová Jana | Olbramice | 1983 | 0:53:12 | 48 | 05:03 | F40 | x | 33 | 4 | 6 |
47. | Štencel Jiří | Fulnek | 1963 | 0:53:15 | 10 | 05:03 | M60 | 26 | 7 | 41 | |
48. | Valošek Miroslav | MK Seitl Ostrava | 1980 | 0:53:18 | 9 | 05:03 | M40 | 20 | 11 | 42 | |
49. | Granzer Tomáš | Tranďák Team Píšť | 1979 | 0:54:05 | 8 | 05:08 | M40 | 19 | 12 | 43 | |
50. | Beran Jan | Vítkov | 1971 | 0:54:14 | 7 | 05:08 | M50 | 20 | 11 | 44 | |
51. | Gavlíková Jarmila | MK Seitl Ostrava | 1971 | 0:54:44 | 46 | 05:11 | F50 | x | 44 | 2 | 7 |
52. | Kahánek Vladimír | Atletika Slezan Frýdek-Místek | 1961 | 0:54:52 | 6 | 05:12 | M60 | 24 | 8 | 45 | |
53. | Gavenda Jiří | Model Sport Team | 1979 | 0:55:22 | 5 | 05:15 | M40 | 18 | 13 | 46 | |
54. | Pěruška Pavel | Opava | 1958 | 0:55:53 | 4 | 05:18 | M60 | 22 | 9 | 47 | |
55. | Šmaňka Martin | regioRUN Havířov | 1981 | 0:55:59 | 3 | 05:18 | M40 | 17 | 14 | 48 | |
56. | Kročil František | Jilešovice | 2006 | 0:56:06 | 2 | 05:19 | M18 | 16 | 15 | 49 | |
57. | Bardaševský Lubomír | BK Ludgeřovice | 1962 | 0:56:30 | 1 | 05:21 | M60 | 21 | 10 | 50 | |
58. | Sobierajski Przemek | Racibórz | 1973 | 0:56:33 | 0 | 05:22 | M50 | 19 | 12 | 51 | |
59. | Kalwarová Alena | BK Ludgeřovice | 1977 | 0:57:08 | 44 | 05:25 | F40 | x | 30 | 5 | 8 |
60. | Vytisk Alfons | MK Seitl Ostrava | 1949 | 0:57:54 | 0 | 05:29 | M70 | 50 | 1 | 52 | |
61. | Skřipcová Irena | MK Seitl Ostrava | 1983 | 0:58:15 | 42 | 05:31 | F40 | x | 28 | 6 | 9 |
62. | Hájovský Tomáš | Hlučín | 1964 | 0:58:48 | 0 | 05:34 | M60 | 20 | 11 | 53 | |
63. | Janda Ján | SSK Vítkovice | 1948 | 0:59:04 | 0 | 05:36 | M70 | 44 | 2 | 54 | |
64. | Skřipec Ondřej | 1982 | 0:59:08 | 0 | 05:36 | M40 | 16 | 15 | 55 | ||
65. | Smola Josef | MK Seitl Ostrava | 1951 | 0:59:50 | 0 | 05:40 | M70 | 38 | 3 | 56 | |
66. | Králíček Jiří | regioRUN Havířov | 1954 | 1:00:03 | 0 | 05:41 | M70 | 33 | 4 | 57 | |
67. | Zonková Petra | Opava | 1989 | 1:00:49 | 41 | 05:46 | F18 | x | 44 | 2 | 10 |
68. | Kozlovská Kateřina | SDH Jilešovice | 2007 | 1:02:47 | 40 | 05:57 | F18 | x | 38 | 3 | 11 |
69. | Kvita Josef | AKEZ Kopřivnice | 1951 | 1:03:25 | 0 | 06:01 | M70 | 30 | 5 | 58 | |
70. | Rinka Erich | Prajzský BK Kravaře | 1954 | 1:03:55 | 0 | 06:04 | M70 | 28 | 6 | 59 | |
71. | Groš Štefan | SK ZaFaR Frenštát p.R | 1961 | DNF | 0 | M60 | 0 | ||||
72. | Važík Vojtěch | Pomleté kosti fucking Hardcore | 1986 | DNF | 0 | M18 | 0 | ||||