|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
muži |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Um. |
Příjmení a jméno |
Klub |
Redukované body |
Celkem bodů |
celkem závodů |
z1 |
z2 |
z3 |
z4 |
z5 |
z6 |
z7 |
z8 |
z9 |
z10 |
z11 |
z12 |
z13 |
z14 |
z15 |
z16 |
z17 |
z18 |
z19 |
z20 |
z21 |
1 |
Mokroš Miroslav |
Vratimov FreeRun |
507 |
507 |
9 |
64 |
44 |
58 |
70 |
58 |
70 |
53 |
70 |
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Šindelek Dan |
MK Seitl Ostrava |
495 |
495 |
11 |
46 |
29 |
37 |
|
37 |
53 |
48 |
64 |
|
40 |
53 |
40 |
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Škapa Marek |
439 |
439 |
9 |
44 |
36 |
42 |
|
39 |
64 |
58 |
|
|
46 |
46 |
|
64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Wawreczka David |
TJ Jäkl Karviná |
368 |
382 |
13 |
36 |
0 |
26 |
46 |
14 |
37 |
31 |
46 |
48 |
24 |
34 |
22 |
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Záleský Stanislav |
regioRUN Havířov |
351 |
351 |
8 |
42 |
|
40 |
58 |
|
46 |
|
|
64 |
34 |
48 |
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Škrabánek Petr |
MK Seitl Ostrava, Bílovec |
345 |
345 |
9 |
|
24 |
34 |
|
|
48 |
40 |
48 |
|
36 |
37 |
34 |
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Holub Radek |
regioRUN Havířov |
315 |
318 |
13 |
27 |
0 |
14 |
44 |
12 |
38 |
31 |
40 |
40 |
13 |
28 |
3 |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Flaša David |
Abstinenční repre |
310 |
310 |
5 |
|
|
50 |
|
70 |
|
|
|
|
50 |
|
70 |
70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Jasinski Václav |
regioRUN
Havířov |
301 |
301 |
11 |
28 |
|
18 |
50 |
18 |
39 |
33 |
41 |
|
18 |
24 |
7 |
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Wala Petr |
287 |
287 |
10 |
37 |
0 |
27 |
48 |
24 |
42 |
|
44 |
|
19 |
27 |
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Karas Ivan |
AKEZ Kopřivnice |
279 |
279 |
7 |
|
|
33 |
|
33 |
|
42 |
50 |
|
|
38 |
37 |
46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Pospíšil Petr |
TJ Jäkl Karviná |
231 |
231 |
6 |
|
|
32 |
|
35 |
|
38 |
53 |
|
33 |
40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Vytisk Alfons |
MK Seitl Ostrava |
167 |
167 |
12 |
18 |
0 |
0 |
34 |
0 |
35 |
23 |
29 |
|
0 |
17 |
0 |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Králíček Jiří |
Regio Run Havířov |
163 |
163 |
12 |
13 |
0 |
0 |
30 |
0 |
29 |
19 |
27 |
21 |
0 |
15 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Slowioczek Roman |
MK Seitl
Ostrava |
161 |
161 |
6 |
|
0 |
28 |
|
19 |
40 |
36 |
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Smola Josef |
157 |
157 |
10 |
|
|
0 |
32 |
0 |
33 |
22 |
28 |
22 |
0 |
18 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Šindelek Vladan |
Pržno |
151 |
151 |
3 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
48 |
53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Dominik Ondřej |
MK Seitl Ostrava |
145 |
145 |
3 |
|
|
|
|
46 |
|
|
|
|
41 |
|
|
58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Matejovič Daniel |
Běž.cz |
141 |
141 |
3 |
|
40 |
|
|
53 |
|
|
|
|
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Lipina Tomáš |
MK Seitl Ostrava |
137 |
137 |
6 |
33 |
0 |
24 |
53 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Buba Michal |
135 |
135 |
3 |
58 |
33 |
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Šmaňka Martin |
regioRUN Havířov |
131 |
131 |
6 |
|
0 |
3 |
37 |
|
31 |
|
35 |
|
|
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Blaha Tomáš |
AK Asics Kroměříž |
128 |
128 |
2 |
|
|
70 |
|
|
|
|
|
|
58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Benbenek Jan |
MK Seitl Ostrava |
118 |
118 |
3 |
70 |
|
48 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Szotkowski Robert |
run99 Havířov |
117 |
117 |
3 |
|
|
38 |
|
40 |
|
|
|
|
39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Běčák Zdeněk |
Ostrava |
111 |
111 |
5 |
29 |
0 |
25 |
|
25 |
|
32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Vondráček Tomáš |
X-TRAIL ORLOVÁ |
107 |
107 |
3 |
40 |
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Míček Roman |
Frýdek Místek |
105 |
105 |
4 |
35 |
0 |
|
|
26 |
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Chrudina Robert |
Stěbořice |
103 |
103 |
2 |
|
|
53 |
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Hanzlík Patrik |
Dolní Benešov-Zábřeh |
101 |
101 |
3 |
|
28 |
39 |
|
34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Hartig David |
Burik Running Team |
99 |
99 |
2 |
|
|
|
|
|
58 |
|
|
|
|
|
41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Pavlík Miroslav |
|
96 |
96 |
3 |
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Fousek Jan |
Ostrava |
94 |
94 |
2 |
|
|
|
|
|
|
64 |
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Stoszek Jan |
VZS Ostrava |
92 |
92 |
2 |
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Mišurec Ivo |
regioRUN Havířov |
91 |
91 |
5 |
|
|
|
31 |
0 |
30 |
17 |
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Janda Ján |
SSK Vítkovice |
86 |
86 |
6 |
|
0 |
0 |
33 |
0 |
32 |
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Rosmanit Aleš |
BIKE TEAM OPAVA |
83 |
83 |
4 |
|
0 |
21 |
|
|
|
|
|
46 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Jadrníček Petr |
Pedro Poruba |
82 |
82 |
6 |
|
0 |
23 |
|
17 |
|
28 |
|
|
0 |
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Výduch Luděk |
Tři křižky |
82 |
82 |
2 |
|
34 |
|
|
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
Trávníček Rostislav |
Frýdek-Místek |
81 |
81 |
2 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
|
|
35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
Beskydský Dědek |
regioRUN Havířov |
77 |
77 |
5 |
|
|
|
26 |
|
28 |
13 |
|
|
0 |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
Burda Filip |
Opava |
76 |
76 |
2 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
|
|
|
35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nosek
Miloslav |
MK Seitl Ostrava |
76 |
76 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
Hanke David |
AKEZ Kopřivnice |
71 |
71 |
4 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
30 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
Mučka Jiří |
BK Ludgeřovice |
71 |
71 |
2 |
|
35 |
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kulhánek Martin |
regioRUN Havířov |
71 |
71 |
2 |
|
|
|
42 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
Vernarský Jaroslav |
70 |
70 |
4 |
|
|
|
28 |
|
|
20 |
|
|
|
22 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
Szymanik Adam |
AKBK |
70 |
70 |
1 |
|
70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvořák
Pavel |
Prostějov |
70 |
70 |
1 |
|
|
|
|
|
|
70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chrascina Marek |
Salomon |
70 |
70 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michalec
Ondřej |
|
70 |
70 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sebera Honza |
TJ Jäkl Karviná |
70 |
70 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
Valošek Miroslav |
MK Seitl Ostrava |
69 |
69 |
5 |
20 |
|
9 |
|
0 |
|
24 |
|
|
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
Platzek Jiří |
Hlučín |
68 |
68 |
7 |
|
|
|
25 |
0 |
|
12 |
22 |
|
|
9 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
Wittek David |
OTC Vlčáci |
64 |
64 |
1 |
|
|
64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Causidis Marek |
Dobratice |
64 |
64 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holiš
Martin |
Valašské Meziříčí |
64 |
64 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matěcha Miroslav |
TJ Hvězda Trnovany |
64 |
64 |
1 |
|
|
|
64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bárta
Vojtěch |
Alisy SPORT TEAM |
64 |
64 |
1 |
|
64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pavelka Tobiáš |
SK Oceláci Ostrava |
64 |
64 |
1 |
|
|
|
|
64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mazáč
Michal |
|
64 |
64 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
Kořenek Martin |
Haviřov |
63 |
63 |
2 |
|
|
|
|
|
41 |
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
Kahánek Vladimír |
Atletika Slezan
Frýdek-Místek |
61 |
61 |
3 |
|
|
6 |
40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
Hlavsa Martin |
Ostrava |
58 |
58 |
5 |
15 |
0 |
|
35 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
Ručka Martin |
58 |
58 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grobelný Martin |
Klimkovice |
58 |
58 |
2 |
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kubičík
Tomáš |
Scarpa / Alpsport |
58 |
58 |
1 |
|
58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kucharovic Jakub |
|
58 |
58 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kollega
Adam |
58 |
58 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterka Tomáš |
AKEZ Kopřivnice |
58 |
58 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
Hranický Aleš |
Ostrava |
56 |
56 |
4 |
|
0 |
|
|
2 |
|
|
|
37 |
|
|
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
Weiss Karel |
Eman Team |
54 |
54 |
2 |
|
13 |
41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
Stanovský Michal |
Mizuno Team |
53 |
53 |
1 |
|
53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sochor Milan |
AKEZ Kopřivnice |
53 |
53 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Petráš
Rostislav |
Nový Jičín |
53 |
53 |
1 |
53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cienciala Filip |
TJ TŽ Třinec |
53 |
53 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wala Vít |
regioRUN Havířov |
53 |
53 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hejduk Heinz |
|
53 |
53 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Powada
Jakub |
53 |
53 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
Boža Václav |
LowellPro Runing Team |
52 |
52 |
4 |
|
0 |
|
|
27 |
|
|
|
|
|
|
6 |
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
Heider Radim |
Prajzský BK Kravaře |
51 |
51 |
2 |
|
|
13 |
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
Pastor Patrik |
MK Seitl Ostrava |
50 |
50 |
1 |
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinklárek
MIlan |
AKEZ Kopřivnice |
50 |
50 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krečmer Jiří |
Opava |
50 |
50 |
1 |
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klus
Miroslav |
Mosty u Jablunkova |
50 |
50 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
Martynek Vladislav |
SKI Mosty |
49 |
49 |
4 |
|
0 |
22 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
Lukáš Matěj |
Nutrend crew |
49 |
49 |
2 |
|
11 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
Štverák Tomáš |
Sportovna |
48 |
48 |
1 |
|
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Raška
Daniel |
TJ Slezan Frýdek-Místek |
48 |
48 |
1 |
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
Kusý Martin |
Hlučín |
46 |
46 |
1 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Josefus
Petr |
Bagbike |
46 |
46 |
1 |
|
|
46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Derka Radim |
Přerov |
46 |
46 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nikel
Jan |
BK Ludgeřovice |
46 |
46 |
2 |
38 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tabach Richard |
Sportovna |
46 |
46 |
1 |
|
46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
Rinka Erich |
Prajzský BK Kravaře |
44 |
44 |
4 |
|
0 |
0 |
|
19 |
|
|
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvita Josef |
AKEZ Kopřivnice |
44 |
44 |
4 |
|
|
0 |
|
|
|
18 |
26 |
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
Wala Vojtěch |
regioRUN Havířov |
44 |
44 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramoliš Jiří |
AKEZ Kopřivnice |
44 |
44 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smékal
Václav |
Sk Černé plíce |
44 |
44 |
1 |
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrnčíř Martin |
Ostrava |
44 |
44 |
2 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Waclawik
Andrzej |
|
44 |
44 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žákovský Petr |
… |
44 |
44 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
Milfait Petr |
MK Seitl Ostrava |
42 |
42 |
2 |
22 |
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skokan Dominik |
Inov-8 CZ&SK |
42 |
42 |
1 |
|
42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blaha
Ondřej |
Guty |
42 |
42 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pavelka Libor |
SK Oceláci Ostrava |
42 |
42 |
1 |
|
|
|
|
42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Říha
Pavel |
Frýdlant nad Ostravicí |
42 |
42 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janík Vítězslav |
Kravaře |
42 |
42 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andrle
Radek |
|
42 |
42 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Broda Michal |
TJ Jäkl Karviná |
42 |
42 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
Březina Radomír |
41 |
41 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frost Gary |
Team International!!! |
41 |
41 |
1 |
41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalvar
Tomáš |
Hať |
41 |
41 |
1 |
|
41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Noga David |
Radvanice |
41 |
41 |
2 |
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Havlásek
Michal |
Životicky |
41 |
41 |
1 |
|
|
|
41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystřičan Lukáš |
FC-B7 Tým!!! |
41 |
41 |
1 |
|
|
|
|
41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
Vlach Pavel |
|
40 |
40 |
2 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
Bulava Radek |
regioRUN Havířov |
40 |
40 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
Collen Malcolm |
Team International!!! |
39 |
39 |
2 |
|
|
|
39 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oborný Radim |
DZBZ Hrabová |
39 |
39 |
3 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
10 |
|
|
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
Petřek Libor |
TJ Gumárny Zubří |
39 |
39 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Glajcar Tomasz |
Harbutovice |
39 |
39 |
1 |
39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Semerád
Martin |
TJ Bižuterie Jablonec n/N |
39 |
39 |
1 |
|
39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kozubík Jiří |
Kopřivnice |
39 |
39 |
1 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šofer
Filip |
Běžci sobě |
39 |
39 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vícha Daniel |
|
39 |
39 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
Lauterbach David |
AKEZ Kopřivnice |
38 |
38 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Firlej Dariusz |
Racibórz |
38 |
38 |
1 |
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Reček
Petr |
Sk Černé plíce |
38 |
38 |
1 |
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Herman František |
Ostrava |
38 |
38 |
1 |
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poncza
Daniel |
|
38 |
38 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
Matušek Zdeněk |
|
37 |
37 |
4 |
|
0 |
19 |
|
6 |
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
Žůrek Jiří |
Jof - X - Team |
37 |
37 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopřiva Petr |
inTrenér |
37 |
37 |
1 |
|
37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Beilner
Vojta |
Bílovec |
37 |
37 |
1 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Byrtus Lukáš |
Třinec |
37 |
37 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
Štencel Jiří |
Fulnek |
36 |
36 |
4 |
|
0 |
10 |
|
|
|
26 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
Tisoň Marcel |
MT Fitness 1 |
36 |
36 |
2 |
|
|
|
|
0 |
|
|
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hutín
Jan |
Ostrava |
36 |
36 |
2 |
|
|
|
36 |
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
Němec Jakub |
Caramba! Team |
36 |
36 |
1 |
|
|
|
|
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Glonek
Roman |
Hup Hop Havířov |
36 |
36 |
1 |
|
|
|
|
|
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bernatík Lukáš |
Hukvaldy |
36 |
36 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sviták
Stanislav |
|
36 |
36 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
Skrbel Martin |
SK TULEŇ TEAM |
35 |
35 |
3 |
|
0 |
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
Konvička Adam |
- |
35 |
35 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janeček Tomáš |
NAPOHODU! bike team Píšť |
35 |
35 |
1 |
|
|
35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchanek
Adam |
Orlová |
35 |
35 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vorlický Tomáš |
Bílovec |
35 |
35 |
1 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Górecki
Richard |
|
35 |
35 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
Navrátil Radomír |
Vyškov |
34 |
34 |
1 |
34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanák
Marek |
Havířov |
34 |
34 |
1 |
|
|
|
|
|
34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kononov Artur |
|
34 |
34 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosák
Filip |
Elizebet Running Club |
34 |
34 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
Dlouhý Lukáš |
Příbor |
33 |
33 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ondruch
Bořek |
Vřesina |
33 |
33 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrokosz Jaroslaw |
|
33 |
33 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Novak
Martin |
33 |
33 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
Beránek Jakub |
Ostrava - Poruba |
32 |
32 |
2 |
|
0 |
|
|
32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
Ondrášek Milan |
MK Seitl Ostrava |
32 |
32 |
1 |
|
32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tarana Jan Adam |
Frýdek - Místek |
32 |
32 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pudich
Jiří |
Hlučín |
32 |
32 |
1 |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fančovič Petr |
Ostrava !!! |
32 |
32 |
2 |
|
1 |
|
|
31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanke
Dušan |
Kangsong Hlučín |
32 |
32 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holenda Kamil |
|
32 |
32 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Musil
Kristian |
Krnov |
32 |
32 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pop Marek |
AKEZ Kopřivnice |
32 |
32 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
Brož Petr |
MK Seitl Ostrava |
31 |
31 |
1 |
|
|
31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sekera Ondřej |
Šenov |
31 |
31 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenský
Oldřich |
AK Kroměříž |
31 |
31 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vašut Zdeněk |
Starý Jičín |
31 |
31 |
1 |
31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maloň
Tomáš |
Predator Workout Brno |
31 |
31 |
1 |
|
31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Novotný Ivan |
Bobrovníky |
31 |
31 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lokaj
Adam |
|
31 |
31 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wala Jan |
regioRUN Havířov |
31 |
31 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olajoš
Dušan |
AKEZ Kopřivnice |
31 |
31 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
Papaj Tomáš |
BK Ludgeřovice |
30 |
30 |
2 |
|
0 |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
Krchňák Tomáš |
Ostrava Poruba |
30 |
30 |
1 |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Varyš Michal |
TEJA TEAM |
30 |
30 |
1 |
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraus
Ľuboš |
Atletika Nový Jičín |
30 |
30 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohun Petr |
Fatima Ostrava |
30 |
30 |
1 |
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pauliška
Roman |
Hlučín |
30 |
30 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Orság Jindřich |
Třinec |
30 |
30 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paliga
Maciej |
|
30 |
30 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
Tic Jan |
Běžím nebo lezu |
29 |
29 |
2 |
|
0 |
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
Baláž Roman |
Baláž EXTREME-TEAM
Frenštát p.R. |
29 |
29 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Robenek Daniel |
Šenov man |
29 |
29 |
1 |
|
|
|
|
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pasz
Oleg |
|
29 |
29 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šerek Daniel |
Úvaly |
29 |
29 |
1 |
|
|
|
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kořený
Jakub |
Studénka |
29 |
29 |
1 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Volný David |
CanicrossBeskydy |
29 |
29 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
Groš Štefan |
SK ZaFaR Frenštát p.R |
28 |
28 |
5 |
|
|
0 |
|
|
|
16 |
|
|
0 |
12 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
Kozel Jan |
Lučina |
28 |
28 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Woś
Richard |
|
28 |
28 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
Stanečka René |
Nový Jičín |
27 |
27 |
1 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Droždiák
Radim |
Mushing Team Ostrava |
27 |
27 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marhevský Kamil |
Klimkovice |
27 |
27 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Říha Vít |
Ostrava |
27 |
27 |
1 |
|
27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hok Jiří |
Dolní Lutyně |
27 |
27 |
1 |
|
|
|
27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý
Jan |
LCA |
27 |
27 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rachfalský Tomáš |
|
27 |
27 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
Vinklárek Jiří |
TJ Rožnov pod Radhoštěm |
26 |
26 |
3 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
0 |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
Dočkálek David |
MK Seitl Ostrava |
26 |
26 |
2 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
Zahálka Jiří |
Canicross Beskydy |
26 |
26 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zváč Josef |
Gazárka Šaštín |
26 |
26 |
1 |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čmelo
Marek |
Slovenska strela |
26 |
26 |
1 |
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kozubek Jaroslav |
|
26 |
26 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šmolka
Martin |
26 |
26 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
Roman Petr |
Ostrava |
25 |
25 |
1 |
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyjonka
Štěpán |
|
25 |
25 |
1 |
|
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skočík Fabián |
Vratimov |
25 |
25 |
1 |
|
|
|
|
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinklářek
Jiří |
Rožnov pod Radhoštěm |
25 |
25 |
1 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolačan Roman |
Spartan Training Group Třinec |
25 |
25 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Axman
Petr |
Solpan Český Těšín |
25 |
25 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
Janáčik Emil |
Schaeffler KNM |
24 |
24 |
1 |
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Štěrbová
Kateřina |
|
24 |
24 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kundrát Pavel |
Frenštát pod Radhoštěm |
24 |
24 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Langer
Radim |
Langoši |
24 |
24 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
Kelnar Vladimír |
Štramberk |
23 |
23 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holeksa
Lukáš |
Havířov |
23 |
23 |
1 |
23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Balcar Marek |
LHUT z.s. |
23 |
23 |
1 |
|
23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horák
Matěj |
SK Oceláci Ostrava |
23 |
23 |
1 |
|
|
|
|
23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Časar Roman |
Orlová |
23 |
23 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pjosa
Miroslav |
|
23 |
23 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ryška Tomáš |
BlackDog/SPK Český Těšín |
23 |
23 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bernát
Miroslav |
|
23 |
23 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Komár Marcel |
Ostrava-Hošťálkovice |
23 |
23 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
Philipp Marek |
SK Viktorie CHlebičov |
22 |
22 |
1 |
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uher Vojtěch |
... |
22 |
22 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
Janásek Aleš |
AAAA Výškovice |
21 |
21 |
3 |
|
0 |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
Štěpán Miroslav |
Mniší |
21 |
21 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Popovič
Miloslav |
Fenix3Club |
21 |
21 |
1 |
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakubec Stanislav |
Lékárna Lipník n. B. |
21 |
21 |
1 |
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ricka
Tomáš |
Bobrovníky |
21 |
21 |
1 |
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fodor Pavel |
Dolní Lutyně |
21 |
21 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bobko
Petr |
|
21 |
21 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
Mička Martin |
Turdebir |
20 |
20 |
1 |
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bauer
Michal |
Ostrava |
20 |
20 |
1 |
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kondé Jan |
|
20 |
20 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michejda
Leon |
Český Těšín |
20 |
20 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Melnar Alois |
CK Frenštát p.R. |
20 |
20 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
Štefek Pavel |
Vřesina |
19 |
19 |
1 |
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pertzian Michal |
|
19 |
19 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
Řeháček Michael |
Bílovec |
18 |
18 |
1 |
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rýc-Bednář René |
Nitěnky |
18 |
18 |
1 |
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřib
Petr |
|
18 |
18 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
Zmarzlák Milan |
Bolatice |
17 |
17 |
2 |
|
0 |
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
Chrobák Radek |
Salomon/Japasport.cz |
17 |
17 |
1 |
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Voříšek Jaroslav |
Hořovice |
17 |
17 |
1 |
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cedivoda
Miroslav |
Dobratice |
17 |
17 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
Londa Jiří |
Sk Černé plíce |
16 |
16 |
2 |
|
0 |
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
Mísař Tomáš |
Retard run Havířov |
16 |
16 |
1 |
|
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuchař Jiří |
Mniší |
16 |
16 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rogos
Jan |
Praskolesy |
16 |
16 |
1 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kubica Tomáš |
Ostrava petřkovice |
16 |
16 |
1 |
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Potocký
Michal |
Hlučín |
16 |
16 |
1 |
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
Hořínek Martin |
Ostrava |
15 |
15 |
1 |
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Obdržálek
Vít |
Hrabová |
15 |
15 |
1 |
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Harabiš Roman |
BK Kozlovice |
15 |
15 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Družba
Lukáš |
NutsGo z.s. |
15 |
15 |
1 |
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poštulka Václav |
Prajzský BK Kravaře |
15 |
15 |
1 |
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hon Aleš |
Bílovec |
15 |
15 |
1 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kollert Stanislav |
STG Třinec |
15 |
15 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
Sehnalík Miroslav |
Lučina |
14 |
14 |
3 |
|
|
|
|
0 |
|
14 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
Hromek David |
14 |
14 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
Fagan Neil |
Ztracená |
14 |
14 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mück Arnošt |
Hranice |
14 |
14 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kozubek
Lukáš |
Ostrava |
14 |
14 |
1 |
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Navrátil Miroslav |
Křelov |
14 |
14 |
1 |
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
Nekarda Ladislav |
Třanovičtí přespolní
žraloci |
13 |
13 |
2 |
|
0 |
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
Kelnar Radim |
Štramberk |
13 |
13 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrobel
Dominik |
Elizebet Running Club |
13 |
13 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
Kolarčík Ondřej |
MAMATATA TEAM |
12 |
12 |
2 |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nejedlý
Tomáš |
Ostrava |
12 |
12 |
3 |
11 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Florčík Roman |
JK Danty |
12 |
12 |
2 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
Kubiš Jakub |
|
12 |
12 |
1 |
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Civela Martin |
Běžci sobě |
12 |
12 |
1 |
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeřábek
Martin |
AKEZ Kopřivnice |
12 |
12 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
278 |
Fáček Miroslav |
SK Zahrada Petřvald |
11 |
11 |
2 |
|
|
11 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kruliš
Jiří |
regioRUN Havířov |
11 |
11 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
Kašný Michael |
TJ Jäkl Karviná |
11 |
11 |
1 |
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukaszak
Adrzej |
Polska |
11 |
11 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kundrát Martin |
Frenštát pod Radhoštěm |
11 |
11 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
Lach Tomáš |
Anvil |
10 |
10 |
1 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Máčala Jaroslav |
MK Seitl Ostrava |
10 |
10 |
1 |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adamička
Ladislav |
Ostrava |
10 |
10 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
Polášek Tomáš |
SK Valašského Království |
9 |
9 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Szymanik
Kazimír |
|
9 |
9 |
1 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zezulčík Petr |
BONASTAR |
9 |
9 |
1 |
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Novák
Pavel |
Hranice |
9 |
9 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
Granzer Tomáš |
Tranďák Team Píšť |
8 |
8 |
2 |
|
0 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlinka
Aleš |
Stará Ves nad Ondřejnicí |
8 |
8 |
2 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
292 |
Kelnar Petr |
Štramberk |
8 |
8 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wala
Václav |
regioRUN Havířov |
8 |
8 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
Štefek Zdeněk |
Ostrava-Zábřeh |
7 |
7 |
4 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
0 |
|
0 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
Beran Jan |
Vítkov |
7 |
7 |
2 |
|
0 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
Martínek Daniel |
Svinov |
7 |
7 |
1 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lýsek
Erik |
LCA |
7 |
7 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
Poloch Marek |
Běžci sobě |
6 |
6 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
0 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
Wanderburg Tomáš |
BK Ludgeřovice |
6 |
6 |
1 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kohut Alexandr |
Dobratice |
6 |
6 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
301 |
Fojt Michal |
Nitěnky |
5 |
5 |
1 |
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Raška Zbyněk |
SK ZaFaR Frenštát p. R. |
5 |
5 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maršálek
David |
Racing olešná |
5 |
5 |
1 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gavenda Jiří |
Model Sport Team |
5 |
5 |
1 |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
González
Valdés Carlos |
Cuba |
5 |
5 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vojtíšek Tomáš |
AC Moravská Slavia Brno |
5 |
5 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
Pěruška Pavel |
Opava |
4 |
4 |
2 |
|
0 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
308 |
Artim Radek |
BK Ludgeřovice |
4 |
4 |
1 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilch
René |
BK Nýdečtí vlci |
4 |
4 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vodička Aleš |
Ostrava |
4 |
4 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bártek
Josef |
Nový Jičín - Žilina |
4 |
4 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Koch
Maxmilián-Adolf |
STG Karviná |
4 |
4 |
1 |
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
313 |
Kolář Jakub |
Ostrava |
3 |
3 |
1 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pšenica Lukáš |
Legendy |
3 |
3 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pavlica
Tomáš |
Ostrava |
3 |
3 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
316 |
Kempný Martin |
Bohumín |
2 |
2 |
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kročil
František |
Jilešovice |
2 |
2 |
1 |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Koktan Ondřej |
Olbramice |
2 |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Harabiš
Zbyněk |
Trojanovice |
2 |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
320 |
Bardaševský Lubomír |
BK Ludgeřovice |
1 |
1 |
2 |
|
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
321 |
Janko Dalibor |
SK Oceláci Ostrava |
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocurek Igor |
Štramberk |
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valentin
Antonín |
Dobratice |
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
324 |
Sobierajski Przemek |
Racibórz |
0 |
0 |
4 |
|
0 |
0 |
|
0 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
325 |
Hájovský Tomáš |
Hlučín |
0 |
0 |
3 |
|
0 |
0 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystroň Vilém |
STS Chvojkovice Brod |
0 |
0 |
3 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
0 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
327 |
Křikava Rostislav |
0 |
0 |
2 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Richter LIbor |
Pomalé šípy |
0 |
0 |
2 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jadrníček
Jan |
Master Design |
0 |
0 |
2 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečný Petr |
Tichá |
0 |
0 |
2 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobeš
Petr |
Olomouc |
0 |
0 |
2 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Goryl Dalibor |
Ostrava |
0 |
0 |
2 |
|
0 |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jančar
Jaroslav |
STG Orlová |
0 |
0 |
2 |
|
0 |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Platoš Martin |
Pražmo |
0 |
0 |
2 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Važík
Vojtěch |
Pomleté kosti - fucking
hardcore |
0 |
0 |
2 |
|
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sochacký Miloslav |
Stará Bělá |
0 |
0 |
2 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kaláb
Milan |
YOSport |
0 |
0 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
338 |
Jašek Roman |
AO Kobeřice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Popek
Martin |
BK
Ludgeřovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Schubert Valdemar |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kasina
Michal |
Vlk samotář |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holain Jan |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mrajca
Tomáš |
Frýdlant nad Ostravicí |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sroka Martin |
Stella Petřkovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystřičan
Jiří |
BK Ludgeřovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kučera David |
Ludgeřovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skibiński
Roman |
Třinec |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bil Lukáš |
Ludgeřovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Giža
Tomáš |
Sk Černé plíce |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bytomský Petr |
Bolatice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Glogar
Daniel |
Turdebir |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrabuška Jaroslav |
MK Seitl Ostrava |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sluka
Michal |
I. MVIL Hrabová |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Orkáč Radomír |
Hrabová |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Veselý
Martin |
Hrabová KČV |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pach Radomír |
MK Seitl Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zika
Tomáš |
SPK česky tešín |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linduška Petr |
Vlčovice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slíva
Pavel |
Pomalé šípy Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Navrátil Tomáš |
Běžci sobě |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Škrbel
Jan |
Trojanovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lička Martin |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mielec
Jaromír |
SK Zárubek |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Orság Josef |
Pomalé šípy Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Strakoš
Jiří |
Tatra Koprivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nosek Michal |
MK Seitl Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Robenek
Radim |
Šenov |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Novotný Tomáš |
STG Orlová |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marvan
Rostislav |
MK Seitl Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Outrata Jan |
Hukvaldy |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Štec
Jiří |
Jarcová |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pasek Radovan |
RH Piving |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skácelík
Adam |
Petřkovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brejcha Martin |
|
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Drmola
Jakub |
Mikulovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Habrlant Petr |
Optika-VH |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostka
Daniel |
Darkovičky |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lička Lukáš |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcol
Jan |
Ludgeřovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tomaštík Petr |
Bohumín |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vajda
Jan |
Ultrachozeni |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zachodil Václav |
Horalko team |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skřipec
Ondřej |
|
0 |
0 |
1 |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bitomský Daniel |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kaňovský
Ondřej |
Štěpánkovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Monczka Daniel |
Karvina |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Axmann
Petr |
Hukvaldy |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čapek Filip |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Reiss
Roman |
SK Garden Petřvald |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedláček Marek |
RTT |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Václavík
Radim |
Mk Seitl |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adamčík Jan |
Bohumín |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adámek
Martin |
Životice u Nového Jičína |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ander Arregi Jon |
Magneťáci Brno |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bártek
Filip |
Lučina |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Berta Lukáš |
VokoloPriglu.cz |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Böhm
David |
BK Ludgeřovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čerešňa Jan |
Amatér Ludgeřovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dörrich
Vladimír |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ďurica Jiří |
|
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ender
Petr |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ertl Daniel |
STG Karviná |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Franek
Jiří |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Františ Michal |
|
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Freiherr
Karel |
Ostrava-Svinov |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Galdia Adam |
BK Ludgeřovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Glogar
Tobiáš |
BK Opava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gono Pavel |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Haas
Robert |
Team Karton |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hadámek Aleš |
Babylonbike - Litultovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hajduček
Jan |
Magneťáci Brno |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Haltof Lukáš |
Darkovičky |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hauptmann
Martin |
Petřkovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlaváč Martin |
|
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hranický
Patrik |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrejsemnou Pavel |
BK Ludgeřovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hron
David |
Lysenka53-Žabeň |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hudeček Jindřich |
|
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hudeček
Marcel |
Ludgeřovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hudeček Stanislav |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Junga
Tomáš |
|
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kačmař Ondřej |
Hlučín |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kakalejčík
Jiří |
|
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KANIA Roman |
Bohumín |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KANIA
Tomáš |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klemens Radim |
Nové Sedlice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Koch
Maxmilián |
STG Karviná |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolebač David |
Bohumín |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečný
Michael |
Opava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Košťál Pavel |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kubik
Marek |
Bohumín |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kubik Radek |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuča
Tomáš |
NaniNails |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kukol Martin |
|
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mareš
Martin |
Hladnovské gazely |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michalik Dan |
B+B tym |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Musiol
David |
Koblov |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Noga Lubomír |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Píša
Pavel |
Rychvald |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podešva Martin |
Břidličná |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Porvalík
Petr |
Ludgeřovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přikryl Milan |
Šneci v běhu |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rendoš
Štefan |
Malokarpaťáci |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rončka Tobiáš |
Decathlon Running Team Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosmanit
Michal |
DK1 Sport Team |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychlec Sławomir |
EasyRun Racibórz |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Schreier
Jan |
ZŠ Ludgeřovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skácelík Matěj |
Petřkovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skiba
Łukasz |
EasyRun Racibórz |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smelty Jiří |
Bohumín |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Śmietana
Grzegorz |
EasyRun
Racibórz |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Śmietana Mariusz |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smolka
Václav |
Vřesina |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnař Radim |
|
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Staněk
Jiří |
MK Seitl Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stehlík Pavel |
Opava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šikýř
Michal |
Lysenka53 |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šodek Matyas |
|
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šulgan
Ján |
ŠK Čierne |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tartaini Martin |
|
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tománek
Kryštof |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vaněk David |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wanot
Aleš |
Rychvald |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wierzgon Kamil |
STG Orlová |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilhelm
Petr |
Slezský běžecký útok |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wrožyna Pavel |
Dolní Lutyně |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zifčák
Filip |
Liga Stovkařů Olomouc |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zogata Pavel |
Bukovec |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žlebek
Josef |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Böhm Jaroslav |
BK Ludgeřovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fiala
Karel |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gřes Petr |
Fryčovice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janiš
Jan |
Hlučín |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroš Radomír |
KPT Company Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroš
Štěpán |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karas Josef |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suder
Radim |
BONASTAR |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sýkora Radovan |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnka
Daniel |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Váhovský Oliver |
Košice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Benek
René |
Český Těšín |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Benesz Radomír |
SPK Český Těšín |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bičán
Tomáš |
Paskov |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrovolný Jakub |
Lučina |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kika
Jiří |
Rychvald |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kotlár Michal |
Třinec |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lýsek
Patrik |
Frýdek-Místek |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mika Ivan |
Legendy |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Platoš
Radek |
Dobratice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim Dudek |
Dobrá |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Surma
Jiří |
Havířov |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tymel Tomáš |
Nižní Lhoty |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vávra
Petr |
Střítež |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wizimirski Piotr |
Swiekatowo |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dorna
Libor |
Bělá |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krčmarský Vojtěch |
|
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Macíček
Miroslav |
DODO Bike/Run Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Magdon Roman |
Duke corporation |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paseka
Vojtěch |
Vítězní |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přívětivý Miroslav |
Příbor |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zátopek
Jiří |
Štramberk |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
502 |
Polášek Petr |
AKEZ Kopřivnice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Králíček
Jiří |
Havířov |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|