muži 50 - 59 let
M50
Um.
Příjmení a jméno
Klub
Redukované body
Celkem bodů
celkem závodů
z1
z2
z3
z4
z5
z6
z7
z8
z9
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z16
z17
z18
z19
z20
z21
1
Šindelek Dan
Mk Seitl Ostrava
444
444
11
44
38
38
38
38
38
50
44
50
33
33
2
Škapa Marek
420
420
9
38
50
44
44
50
50
50
44
50
3
Wala Petr
regioRUN Havířov
314
314
10
30
19
33
44
26
30
44
38
28
22
4
Lipina Tomáš
Mk Seitl Ostrava
170
170
6
26
18
28
50
24
24
5
Šindelek Vladan
Pržno
132
132
3
44
44
44
6
Rosmanit Aleš
BIKE TEAM OPAVA
130
130
4
21
26
50
33
7
Běčák Zdeněk
Ostrava
121
121
5
22
15
30
28
26
8
Míček Roman
Frýdek Místek
108
108
4
28
17
30
33
9
Chrudina Robert
Stěbořice
100
100
2
50
50
10
Vernarský Jaroslav
regioRUN Havířov
99
99
4
38
22
26
13
11
Hranický Aleš
Ostrava
94
94
4
12
22
38
22
12
Hanke David
AKEZ Kopřivnice
91
91
4
0
44
30
17
13
Hartig David
Burik Running Team
82
82
2
44
38
14
Oborný Radim
DZBZ Hrabová
80
80
3
20
30
30
15
Trávníček Rostislav
frýdek-místek
66
66
2
33
33
16
Janásek Aleš
AAAA Výškovice
61
61
3
14
21
26
17
Holiš Martin
Valašské Meziříčí
50
50
1
50
Petráš Rostislav
Nový Jičín
50
50
1
50
Bystroň Vilém
STS Chvojkovice Brod
50
50
3
16
20
14
20
Tisoň Marcel
MT Fitness 1
49
49
2
11
38
21
Hrnčíř Martin
Ostrava
48
48
2
28
20
22
Sobierajski Przemek
Racibórz
47
47
4
4
19
9
15
23
Milfait Petr
Mk Seitl Ostrava
44
44
2
20
24
Varyš Michal
TEJA TEAM
44
44
1
44
25
Březina Radomír
TJ Jäkl Karviná
38
38
1
38
Fáček Miroslav
SK Zahrada Petřvald
38
38
2
21
17
Klus Miroslav
Mosty u Jablunkova
38
38
1
38
28
Konečný Petr
Tichá
36
36
2
14
22
Florčík Roman
JK Danty
36
36
2
15
21
30
Hlinka Aleš
Stará Ves nad Ondřejnicí
34
34
2
6
28
31
Frost Gary
Team International!!!
33
33
1
33
Řeháček Michael
Bílovec
33
33
1
33
Rohun Petr
Fatima Ostrava
33
33
1
33
Stanke Dušan
Kangsong Hlučín
33
33
1
33
Górecki Richard
33
33
1
33
36
Křikava Rostislav
STS Chvojkovice Brod
31
31
2
10
21
37
Artim Radek
BK Ludgeřovice
30
30
1
30
Petřek Libor
TJ Gumárny Zubří
30
30
1
30
Vorlický Tomáš
Bílovec
30
30
1
30
Novotný Ivan
Bobrovníky
30
30
1
30
Woś Richard
30
30
1
30
42
Glonek Roman
Hup Hop Havířov
28
28
1
28
Baláž Roman
Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R.
28
28
1
28
Lička Martin
Ostrava
28
28
1
28
Dobeš Petr
Olomouc
28
28
2
9
19
Pjosa Miroslav
28
28
1
28
Komár Marcel
Ostrava-Hošťálkovice
28
28
1
28
48
Schubert Valdemar
BK Ludgeřovice
26
26
1
26
Pilch René
BK Nýdečtí vlci
26
26
1
26
Hanák Marek
Havířov
26
26
1
26
Pertzian Michal
26
26
1
26
Axman Petr
Solpan Český Těšín
26
26
1
26
53
Beran Jan
Vítkov
25
25
2
5
20
54
Krchňák Tomáš
Ostrava Poruba
24
24
1
24
Stanečka René
Nový Jičín
24
24
1
24
Hadámek Aleš
Babylonbike - Litultovice
24
24
1
24
Valentin Antonín
Dobratice
24
24
1
24
Kundrát Pavel
Frenštát pod Radhoštěm
24
24
1
24
59
Marvan Rostislav
Mk Seitl Ostrava
22
22
1
22
Rýc-Bednář René
Nitěnky
22
22
1
22
Civela Martin
Běžci sobě
22
22
1
22
62
Obdržálek Vít
Hrabová
21
21
1
21
Janáčik Emil
Schaeffler KNM
21
21
1
21
Hon Aleš
Bílovec
21
21
1
21
Jeřábek Martin
AKEZ Kopřivnice
21
21
1
21
66
Axmann Petr
Hukvaldy
20
20
1
20
Vojtíšek Tomáš
AC Moravská Slavia Brno
20
20
1
20
68
Kozubek Lukáš
Ostrava
19
19
1
19
Vodička Aleš
19
19
1
19
Štec Jiří
Jarcová
19
19
1
19
Harabiš Zbyněk
Trojanovice
19
19
1
19
72
Kocurek Igor
Štramberk
18
18
1
18
Robenek Radim
Šenov
18
18
1
18
Wizimirski Piotr
Swiekatowo
18
18
1
18
75
Zika Tomáš
SPK česky tešín
17
17
1
17
81
Mielec Jaromír
SK Zárubek
13
13
1
13
Mareš Martin
Hladnovské gazely
13
13
1
13
83
Mrajca Tomáš
Frýdlant nad ostravicí
12
12
1
12
85
Sýkora Radovan
Ostrava
10
10
1
10
86
Pach Radomír
Mk Seitl Ostrava
8
8
1
8
Tomaštík Petr
Bohumín
8
8
1
8
88
Bystřičan Jiří
BK Ludgeřovice
7
7
1
7
89
Sroka Martin
Stella Petřkovice
3
3
1
3
90
Freiherr Karel
Ostrava-Svinov
2
2
1
2
91
Wrožyna Pavel
Dolní Lutyně
1
1
1
1
76
Václavík Radim
Mk Seitl
16
16
1
16
Jašek Roman
AO Kobeřice
16
16
1
16
Magdon Roman
Duke corporation
16
16
1
16
79
Slíva Pavel
Pomalé šípy Kopřivnice
15
15
1
15
84
Pasek Radovan
RH Piving
11
11
1
11
92
Popek Martin
BK Ludgeřovice
0
0
1
0
Zachodil Václav
Horalko team
0
0
1
0
80
Reiss Roman
SK Garden Petřvald
14
14
1
14