CELKOVÉ VÝSLEDKY
 
                                   
                        PRAJZSKO-OPAVSKÁ BĚŽECKÁ LIGA 2019/2020                                      
Um. Příjmení a jméno Klub kat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 celkem redukované 15 Příjmení a jméno2 Um. Počet závodů  
1. Hanzlík Patrik Dolní Benešov - Zábřeh A 83,4606 82,0836 87,9819 87,8077 83,4981 91,2157 84,3176 92,5566 90,6399 92,4774 82,4801 89,6330 85,9350 89,0054   1223,0924 1223,0924 Hanzlík Patrik 1. 14  
2. Ocásek Martin Krnov B 106,1700 107,1798 109,8963 105,0072 105,0983 106,0682 108,8116 115,1926 104,7933 112,6044   1080,8217 1080,8217 Ocásek Martin 2. 10  
3. Janeček Roman Caramba! Team A 94,4842 92,9360   98,3928 95,3552 102,1448 98,0595   93,9588 102,4750   95,8025 100,0152 95,3252                             1068,9491 1068,9491 Janeček Roman 3. 11  
4. Beran Jan Vítkov B 76,5353 75,2750 78,8034 80,0536 76,0504 81,8248 74,7478 79,8840 79,0039 81,8881 74,9758 77,2739 78,8054   1015,1214 1015,1214 Beran Jan 4. 13  
5. Kolich Rosťa BK SAK Karviná C 91,5811 88,0890 92,4883 90,2203 92,7539 97,5065 101,9493 88,0151 91,3497 98,9338   932,8871 932,8871 Kolich Rosťa 5. 10  
6. Klemensová Gabriela Dolní Benešov - Zábřeh N35 72,1766 72,1916 78,2505 76,9385 72,7798 78,7824 72,1703 78,4550 76,0946 78,6147 77,0354 75,6237   909,1131 909,1131 Klemensová Gabriela 6. 12  
7. Grycman Kazimierz Cechowice B 90,2460 91,0133 87,1238 95,6781 89,4231 89,9521 93,5057 86,4624 87,3821 80,8333   891,6198 891,6198 Grycman Kazimierz 7. 10  
8. Bořucký Jiří Prajzský BK Kravaře C 77,2331 78,9398 80,0680 80,8722 83,4332 73,6823 77,3755 76,2029 78,0500 77,0032 75,3739   858,2342 858,2342 Bořucký Jiří 8. 11  
9. Čížek Petr Ostrava A 81,8895 85,0992 81,8661 86,2841 79,1345 84,5349 87,8129 92,1280 83,3662 84,8530   846,9684 846,9684 Čížek Petr 9. 10  
10. Polášek Petr Bobrovníky B 89,9183 93,2158 90,3945 88,5262 94,3216 98,4111 93,0680 89,0882 96,1299   833,0738 833,0738 Polášek Petr 10. 9  
11. Bardaševský Lubomír BK Ludgeřovice C 66,9664 71,1359 75,8707 70,3798 72,3540 69,0959 76,4303 79,7719 72,6365 76,3377 77,6113   808,5904 808,5904 Bardaševský Lubomír 11. 11  
12. Pěruška Pavel Holoubci Kylešovice D 76,8643 77,4319 81,2734 77,5644 85,9495 75,6428 84,3280 79,5218 83,5311 77,3580   799,4651 799,4651 Pěruška Pavel 12. 10  
13. Chytrý Ondřej Turdebir B 92,0262 92,3713 99,8989 99,2523 88,0984 95,5864 90,5697 98,1216   755,9247 755,9247 Chytrý Ondřej 13. 8  
14. Jašek Roman Erholung Bolatice B 82,0356 77,8035 71,4604 81,0413 78,7002 84,6545 84,1340 84,8495 80,8879   725,5669 725,5669 Jašek Roman 14. 9  
15. Škapa Marek MK Seitl Ostrava B 96,0939 95,5455 94,7110 97,8879 102,8523 95,4098 101,8236   684,3240 684,3240 Škapa Marek 15. 7  
16. Švidernoch Milan X-AIR Ostrava D 65,0844 63,7352 68,8457 60,2658 71,0430 67,9223 70,6082 71,5140 69,9266 70,0126   678,9578 678,9578 Švidernoch Milan 16. 10  
17. Stoniš Dušan Cyklosport HaF B 92,4064 94,5011 101,5256 99,2684 92,2894 97,9149 93,9038   671,8096 671,8096 Stoniš Dušan 17. 7  
18. Artim Radek BK Ludgeřovice C 83,3094 87,8189 82,2640 87,3362 58,8472 83,8919 89,2213 90,4487   663,1377 663,1377 Artim Radek 18. 8  
19. Sobková Alena BK Ludgeřovice N35 69,3019 74,7049 72,3847 74,4595 79,3566 69,5964 75,2846 71,6858 76,0361   662,8106 662,8106 Sobková Alena 19. 9  
20. Hellebrand Pavel SUPshop.cz A 84,9803 94,8526 92,4415 90,1318 96,2403 94,2822 84,7316   637,6603 637,6603 Hellebrand Pavel 20. 7  
21. Platzek Jiří Hlučín C 52,8150 55,1255 57,6645 58,9144 49,5352 54,0988 61,6421 60,6645 57,5217 60,1724 59,3369   627,4910 627,4910 Platzek Jiří 21. 11  
22. Galdia Adam BK Ludgeřovice B 87,4947 90,4301 84,5265 91,9410 82,6266 81,8179 90,6447   609,4815 609,4815 Galdia Adam 22. 7  
23. Křefká Dagmar NAPOHODU! Bike team Píšť N35 67,8700 71,7302 77,6958 81,4233 72,1860 80,1979 74,6660 73,9526   599,7219 599,7219 Křefká Dagmar 23. 8  
24. Fousek Jan MK Seitl Ostrava A 97,7551 97,4413 102,5979 101,4390 99,4002 100,7786   599,4121 599,4121 Fousek Jan 24. 6  
25. Křefký Manfred NAPOHODU! bike team Píšť C 80,2962 84,3421 84,0268 86,8982 89,9863 78,5160 85,3350   589,4007 589,4007 Křefký Manfred 25. 7  
26. Rinka Erich Prajzský BK Kravaře D 61,7628 65,6985 59,6102 64,5027 65,6294 68,8489 61,8738 64,7958 66,8073   579,5294 579,5294 Rinka Erich 26. 9  
27. Salawa Jiří Policie ČR Hlučín C 74,6712 78,8362 73,3855 82,0942 74,3082 81,1676 79,6557   544,1185 544,1185 Salawa Jiří 27. 7  
28. Škrabánek Petr MK Seitl Ostrava D 90,1449 92,2184 88,3645 93,9655 89,9655 88,9269   543,5856 543,5856 Škrabánek Petr 28. 6  
29. Wittek David Opava A 102,8797 101,1105 105,4001 103,4667 104,4132   517,2702 517,2702 Wittek David 29. 5  
30. Kružberská Nikola Opava D34 76,8779 71,7136 66,5602 73,9462 77,5645 68,1698 69,3932   504,2254 504,2254 Kružberská Nikola 30. 7  
31. Böhm Jaroslav KAPEBAJA B 76,3904 80,0838 81,1091 82,5255 75,4008 84,3114   479,8211 479,8211 Böhm Jaroslav 31. 6  
32. Burda Filip inTrenér Petr Kopřiva A 93,8329 92,7678 96,5411 89,4524 97,0592   469,6534 469,6534 Burda Filip 32. 5  
33. Hájovský Tomáš Hlučín C 63,4176 63,7781 62,4525 66,6391 72,5350 64,4875 64,9010   458,2108 458,2108 Hájovský Tomáš 33. 7  
34. Böhm Tomáš KAPEBAJA A 79,1323 76,7560 68,4620 83,0313 70,0677 77,4198   454,8691 454,8691 Böhm Tomáš 34. 6  
35. Coufalová Jana MK Seitl Ostrava D34 93,0818 83,3320 90,9973 90,5306 95,4827   453,4244 453,4244 Coufalová Jana 35. 5  
36. Mrůzková Hana Opava N35 87,1905 88,4035 93,4543 92,6533 89,5276   451,2292 451,2292 Mrůzková Hana 36. 5  
37. Václavík Tomáš Melč B 89,9009 87,9423 94,0985 85,9041 90,6084   448,4542 448,4542 Václavík Tomáš 37. 5  
38. Šmída Zdeněk NAPOHODU! bike team Píšť B 82,9018 86,7342 83,7587 90,2766 87,6686   431,3398 431,3398 Šmída Zdeněk 38. 5  
39. Brož Petr MK Seitl Ostrava A 80,8196 82,4230 84,4227 85,0926 78,8418   411,5998 411,5998 Brož Petr 39. 5  
40. Jorníček Petr MK Seitl Ostrava C 80,1099 81,1648 78,7327 82,0846 86,0161   408,1082 408,1082 Jorníček Petr 40. 5  
41. Kilarová Jana MK Seitl Ostrava N35 70,7857 75,5695 71,6308 73,8841 77,5155   369,3856 369,3856 Kilarová Jana 41. 5  
42. Štencel Jiří Fulnek C 71,3830 69,6338 72,8389 73,3920 77,3922   364,6399 364,6399 Štencel Jiří 42. 5  
43. Kabaja Jiří Běhat nás baví B 87,0020 90,3678 91,3861 91,2642   360,0202 360,0202 Kabaja Jiří 43. 4  
44. Pospíšil Petr Otice B 84,9506 92,4440 91,0061 89,3666   357,7673 357,7673 Pospíšil Petr 44. 4  
45. Gruchala Vojtěch Team International!!! A 85,7734 86,7381 94,2351 90,6178   357,3643 357,3643 Gruchala Vojtěch 45. 4  
46. Hudeczek Pavel BK Ludgeřovice C 62,3688 51,7441 55,9603 60,7682 59,8090 56,9419   347,5922 347,5922 Hudeczek Pavel 46. 6  
47. Jalůvka Tomáš Caramba! Team B 77,7930 85,0336 80,6932 79,8722   323,3920 323,3920 Jalůvka Tomáš 47. 4  
48. Bořucká Andrea Prajzský BK Kravaře D34 79,5538 84,7205 75,7772 78,7559   318,8074 318,8074 Bořucká Andrea 48. 4  
49. Böhmová Barbora KAPEBAJA N35 60,4193 61,5747 65,2214 58,2728 63,6236   309,1118 309,1118 Böhmová Barbora 49. 5  
50. Jalůvková Renáta Caramba! Team N35 76,8325 71,0840 78,6254 74,8357   301,3776 301,3776 Jalůvková Renáta 50. 4  
51. Buba Michal MK Seitl Ostrava A 93,8068 101,0498 103,6832   298,5398 298,5398 Buba Michal 51. 3  
52. Rinka Tomáš Prajzský BK Kravaře B 69,8636 72,5782 69,2413 73,3046   284,9877 284,9877 Rinka Tomáš 52. 4  
53. Svárovský Richard Total sport Ostrava B 93,8154 89,7370 94,9301   278,4825 278,4825 Svárovský Richard 53. 3  
54. Pavlásek Michal Prajzský BK Kravaře B 83,3697 86,2658 84,7457   254,3813 254,3813 Pavlásek Michal 54. 3  
55. Michalčík Karel ml. Prajzský BK Kravaře A 81,5692 83,6344 84,3471   249,5507 249,5507 Michalčík Karel ml. 55. 3  
56. Hrubá Lenka Bohuslavice N35 62,2164 62,5262 56,2819 64,8183   245,8428 245,8428 Hrubá Lenka 56. 4  
57. Heider Radim Prajzský BK Kravaře A 78,5097 78,7249 80,0622   237,2968 237,2968 Heider Radim 57. 3  
58. Dominik Ondřej MK Seitl Ostrava B 101,5968 101,4122   203,0090 203,0090 Dominik Ondřej 58. 2  
59. Kamrád René ENERGY TEAM Bolatice B 88,9367 93,3376   182,2744 182,2744 Kamrád René 59. 2  
60. Juran Radim BSC Opava C 82,1254 93,6134   175,7388 175,7388 Juran Radim 60. 2  
61. Gargoš Stanislav Caramba! Team B 80,7393 88,1566   168,8959 168,8959 Gargoš Stanislav 61. 2  
62. Ferenz Jan Prajzský BK Kravaře B 82,7353 84,8629   167,5983 167,5983 Ferenz Jan 62. 2  
63. Běčák Zdeněk Ostrava C 82,8376 78,6058   161,4433 161,4433 Běčák Zdeněk 63. 2  
64. Kuchařová Petra BK Ludgeřovice N35 73,9426 69,9931   143,9357 143,9357 Kuchařová Petra 64. 2  
65. Popek Martin BK Ludgeřovice C 61,2361 75,0116   136,2477 136,2477 Popek Martin 65. 2  
66. Návrat Václav Hlučín B 68,7127 66,3306   135,0433 135,0433 Návrat Václav 66. 2  
67. Pavera Radek Prajzský BK Kravaře A 63,4450 64,7242   128,1691 128,1691 Pavera Radek 67. 2  
68. Šorma Ivan SportTour Opava D 56,8498 62,2544   119,1042 119,1042 Šorma Ivan 68. 2  
69. Artimová Pavlína BK Ludgeřovice N35 56,5635 58,8614   115,4249 115,4249 Artimová Pavlína 69. 2  
70. Schubert Valdemar BK Ludgeřovice B 94,9991   94,9991 94,9991 Schubert Valdemar 70. 1  
71. Lorenčík Marek Sokol Opava A 94,6341   94,6341 94,6341 Lorenčík Marek 71. 1  
72. Němec Jakub Caramba! Team A 90,5145   90,5145 90,5145 Němec Jakub 72. 1  
73. Hlaváč Bronislav ENERGY TEAM Bolatice B 89,0564   89,0564 89,0564 Hlaváč Bronislav 73. 1  
74. Beneš Pavel SK Veha Team A 84,9589   84,9589 84,9589 Beneš Pavel 74. 1  
75. Lampová Barbora  Sokol Opava D34 83,6658   83,6658 83,6658 Lampová Barbora 75. 1  
76. Zajíček Michal ON-OFF Team A 83,3914   83,3914 83,3914 Zajíček Michal 76. 1  
77. Halfar Stanislav AO Kobeřice C 80,8471   80,8471 80,8471 Halfar Stanislav 77. 1  
78. Mrovec Dušan Extreme Sport Club Selnik C 79,6377   79,6377 79,6377 Mrovec Dušan 78. 1  
79. Chládek Josef OB Žamberk D 78,6572   78,6572 78,6572 Chládek Josef 79. 1  
80. Skřivánek Petr Kravaře A 77,5825   77,5825 77,5825 Skřivánek Petr 80. 1  
81. Zdražilová Zoe Triatlon klub Ostrava D34 73,6116   73,6116 73,6116 Zdražilová Zoe 81. 1  
82. Rinka Marek Prajzský BK Kravaře B 71,5757   71,5757 71,5757 Rinka Marek 82. 1  
83. Vlček Jiří TK Hlučín C 71,0116