11 | Ludgeřovická krosová 10 | čas celkového vítěze: | vítěz: | počet bodů závodu: | závodníků celkem: | průměr 10 nej |
Délka km: | |||||
9.11.2019 Ludgeřovice | 0:35:17 | Ocásek Martin | 103 | 130 | 0:39:28 | 9,6 | ||||||
Umístění | liga | Příjmení a jméno | Klub | kat. | čas | body | pr. tempo | čas koef. | body koef. | koef. | ||
1. | x | Ocásek Martin | Krnov | B | 0:35:17 | 115,1926 | 03:41 | 0:34:02 | 119,3953 | 0,9648 | ||
2. | x | Buba Michal | MK Seitl Ostrava | A | 0:39:12 | 103,6832 | 04:05 | 0:38:39 | 105,1553 | 0,9860 | ||
3. | x | Škapa Marek | MK Seitl Ostrava | B | 0:39:31 | 102,8523 | 04:07 | 0:35:37 | 114,0902 | 0,9015 | ||
4. | x | Kolich Rosťa | BK SAK Karviná | C | 0:39:52 | 101,9493 | 04:09 | 0:33:58 | 119,6308 | 0,8522 | ||
5. | x | Chytrý Ondřej | Turdebir | B | 0:40:57 | 99,2523 | 04:16 | 0:38:56 | 104,3882 | 0,9508 | ||
6. | x | Polášek Petr | Bobrovníky | B | 0:41:18 | 98,4111 | 04:18 | 0:38:41 | 105,0615 | 0,9367 | ||
7. | x | Burda Filip | inTrenér Petr Kopřiva | A | 0:42:06 | 96,5411 | 04:23 | 0:42:06 | 96,5411 | 1,0000 | ||
8. | x | Coufalová Jana | MK Seitl Ostrava | D34 | 0:42:34 | 95,4827 | 04:26 | 0:42:34 | 95,4827 | 1,0000 | ||
9. | x | Schubert Valdemar | BK Ludgeřovice | B | 0:42:47 | 94,9991 | 04:27 | 0:39:28 | 102,9689 | 0,9226 | ||
10. | x | Juran Radim | BSC Opava | C | 0:43:25 | 93,6134 | 04:31 | 0:37:18 | 108,9541 | 0,8592 | ||
11. | x | Grycman Kazimierz | Cechowice | B | 0:43:28 | 93,5057 | 04:32 | 0:39:30 | 102,9118 | 0,9086 | ||
12. | x | Hanzlík Patrik | Dolní Benešov - Zábřeh | A | 0:43:57 | 92,4774 | 04:35 | 0:43:02 | 94,4610 | 0,9790 | ||
13. | x | Čížek Petr | Ostrava | A | 0:44:07 | 92,1280 | 04:36 | 0:43:48 | 92,7774 | 0,9930 | ||
14. | x | Křefký Manfred | NAPOHODU! bike team Píšť | C | 0:45:10 | 89,9863 | 04:42 | 0:38:29 | 105,5929 | 0,8522 | ||
15. | x | Böhm Tomáš | KAPEBAJA | A | 0:48:57 | 83,0313 | 05:06 | 0:48:57 | 83,0313 | 1,0000 | ||
16. | x | Böhm Jaroslav | KAPEBAJA | B | 0:49:15 | 82,5255 | 05:08 | 0:46:29 | 87,4396 | 0,9438 | ||
17. | x | Beran Jan | Vítkov | B | 0:49:38 | 81,8881 | 05:10 | 0:44:45 | 90,8354 | 0,9015 | ||
18. | x | Křefká Dagmar | NAPOHODU! Bike team Píšť | N35 | 0:49:55 | 81,4233 | 05:12 | 0:46:09 | 88,0728 | 0,9245 | ||
19. | x | Bardaševský Lubomír | BK Ludgeřovice | C | 0:50:57 | 79,7719 | 05:18 | 0:42:42 | 95,1705 | 0,8382 | ||
20. | x | Sobková Alena | BK Ludgeřovice | N35 | 0:51:13 | 79,3566 | 05:20 | 0:47:47 | 85,0462 | 0,9331 | ||
21. | x | Klemensová Gabriela | Dolní Benešov - Zábřeh | N35 | 0:51:42 | 78,6147 | 05:23 | 0:49:08 | 82,7262 | 0,9503 | ||
22. | x | Kružberská Nikola | Opava | D34 | 0:52:24 | 77,5645 | 05:28 | 0:52:24 | 77,5645 | 1,0000 | ||
23. | x | Štencel Jiří | Fulnek | C | 0:52:31 | 77,3922 | 05:28 | 0:44:23 | 91,5667 | 0,8452 | ||
24. | x | Kilarová Jana | MK Seitl Ostrava | N35 | 0:53:47 | 75,5695 | 05:36 | 0:48:22 | 84,0408 | 0,8992 | ||
25. | x | Popek Martin | BK Ludgeřovice | C | 0:54:11 | 75,0116 | 05:39 | 0:48:28 | 83,8681 | 0,8944 | ||
26. | x | Kuchařová Petra | BK Ludgeřovice | N35 | 0:54:58 | 73,9426 | 05:44 | 0:49:53 | 81,4705 | 0,9076 | ||
27. | x | Rinka Tomáš | Prajzský BK Kravaře | B | 0:56:00 | 72,5782 | 05:50 | 0:53:38 | 75,7760 | 0,9578 | ||
28. | x | Hájovský Tomáš | Hlučín | C | 0:56:02 | 72,5350 | 05:50 | 0:47:45 | 85,1150 | 0,8522 | ||
29. | x | Švidernoch Milan | X-AIR Ostrava | D | 0:56:50 | 71,5140 | 05:55 | 0:45:58 | 88,4199 | 0,8088 | ||
30. | x | Rinka Erich | Prajzský BK Kravaře | D | 0:59:02 | 68,8489 | 06:09 | 0:45:52 | 88,6086 | 0,7770 | ||
31. | x | Böhmová Barbora | KAPEBAJA | N35 | 1:02:19 | 65,2214 | 06:29 | 0:58:41 | 69,2592 | 0,9417 | ||
32. | x | Hudeczek Pavel | BK Ludgeřovice | C | 1:06:53 | 60,7682 | 06:58 | 0:58:25 | 69,5766 | 0,8734 | ||
33. | x | Artimová Pavlína | BK Ludgeřovice | N35 | 1:09:03 | 58,8614 | 07:12 | 1:02:40 | 64,8539 | 0,9076 | ||
34. | x | Artim Radek | BK Ludgeřovice | C | 1:09:04 | 58,8472 | 07:12 | 1:01:46 | 65,7952 | 0,8944 | ||
celkové výsledky | ||||||||||||
v případě, že se ve výsledcích nenajdete, napište na pobl@atlas.cz | ||||||||||||