25 | Májový běh okolo Nezmaru | čas celkového vítěze: | vítěz: | počet bodů závodu: | závodníků celkem: | průměr 10 nej |
Délka km: | |||||
17.5.2019 Jilešovice | 0:37:18 | Muras Petr | 99 | 97 | 0:40:34 | 10,55 | ||||||
Umístění | liga | Příjmení a jméno | Klub | kat. | čas | body | pr. tempo | čas koef. | body koef. | koef. | ||
1. | x | Škapa Marek | MK Seitl Ostrava | B | 0:41:13 | 97,4267 | 03:54 | 0:37:09 | 108,0718 | 0,9015 | ||
2. | x | Chytrý Ondřej | Turdebir | B | 0:41:34 | 96,6064 | 03:56 | 0:39:31 | 101,6054 | 0,9508 | ||
3. | x | Kolich Rosťa | BK SAK Karviná | C | 0:41:41 | 96,3360 | 03:57 | 0:35:31 | 113,0439 | 0,8522 | ||
4. | x | Buba Michal | MK Seitl Ostrava | A | 0:41:47 | 96,1054 | 03:58 | 0:41:12 | 97,4700 | 0,9860 | ||
5. | x | Škrabánek Petr | MK Seitl Ostrava | D | 0:42:50 | 93,7495 | 04:04 | 0:35:18 | 113,7737 | 0,8240 | ||
6. | x | Burda Filip | inTrenér Petr Kopřiva | A | 0:43:20 | 92,6678 | 04:06 | 0:43:20 | 92,6678 | 1,0000 | ||
7. | x | Polášek Petr | Bobrovníky | B | 0:43:30 | 92,3128 | 04:07 | 0:40:45 | 98,5510 | 0,9367 | ||
8. | x | Coufalová Jana | MK Seitl Ostrava | D34 | 0:44:44 | 89,7676 | 04:14 | 0:44:44 | 89,7676 | 1,0000 | ||
9. | x | Hanzlík Patrik | Dolní Benešov - Zábřeh | A | 0:45:06 | 89,0378 | 04:16 | 0:44:09 | 90,9477 | 0,9790 | ||
10. | x | Artim Radek | BK Ludgeřovice | C | 0:45:22 | 88,5144 | 04:18 | 0:40:35 | 98,9652 | 0,8944 | ||
11. | x | Galdia Adam | BK Ludgeřovice | B | 0:45:42 | 87,8688 | 04:20 | 0:43:08 | 93,1011 | 0,9438 | ||
12. | x | Legerská Hana | SSK Vítkovice | N35 | 0:45:47 | 87,7089 | 04:20 | 0:45:47 | 87,7089 | 1,0000 | ||
13. | x | Zbořilová Ivana | BK SAK Karviná | N35 | 0:46:50 | 85,7425 | 04:26 | 0:45:41 | 87,9049 | 0,9754 | ||
14. | x | Čížek Petr | Ostrava | A | 0:47:30 | 84,5391 | 04:30 | 0:47:10 | 85,1350 | 0,9930 | ||
15. | x | Pospíšil Petr | Otice | B | 0:47:39 | 84,2729 | 04:31 | 0:45:38 | 87,9859 | 0,9578 | ||
16. | x | Jašek Roman | Erholung Bolatice | B | 0:47:49 | 83,9792 | 04:32 | 0:43:47 | 91,7204 | 0,9156 | ||
17. | x | Běčák Zdeněk | Ostrava | C | 0:47:53 | 83,8623 | 04:32 | 0:42:30 | 94,5033 | 0,8874 | ||
18. | x | Heider Radim | Prajzský BK Kravaře | A | 0:50:44 | 79,1512 | 04:49 | 0:50:44 | 79,1512 | 1,0000 | ||
19. | x | Beran Jan | Vítkov | B | 0:50:56 | 78,8404 | 04:50 | 0:45:55 | 87,4547 | 0,9015 | ||
20. | x | Klemensová Gabriela | Dolní Benešov - Zábřeh | N35 | 0:53:21 | 75,2691 | 05:03 | 0:50:42 | 79,2056 | 0,9503 | ||
21. | x | Kilarová Jana | MK Seitl Ostrava | N35 | 0:54:45 | 73,3444 | 05:11 | 0:49:14 | 81,5663 | 0,8992 | ||
22. | x | Sobková Alena | BK Ludgeřovice | N35 | 0:54:50 | 73,2329 | 05:12 | 0:51:10 | 78,4835 | 0,9331 | ||
23. | x | Bardaševský Lubomír | BK Ludgeřovice | C | 0:55:14 | 72,7026 | 05:14 | 0:46:18 | 86,7365 | 0,8382 | ||
24. | x | Hájovský Tomáš | Hlučín | C | 0:57:42 | 69,5945 | 05:28 | 0:49:10 | 81,6646 | 0,8522 | ||
25. | x | Kuchařová Petra | BK Ludgeřovice | N35 | 0:58:34 | 68,5647 | 05:33 | 0:53:09 | 75,5450 | 0,9076 | ||
26. | x | Švidernoch Milan | X-AIR Ostrava | D | 1:04:33 | 62,2092 | 06:07 | 0:52:12 | 76,9155 | 0,8088 | ||
27. | x | Hudeczek Pavel | BK Ludgeřovice | C | 1:04:51 | 61,9214 | 06:09 | 0:56:38 | 70,8970 | 0,8734 | ||
celkové výsledky | ||||||||||||
v případě, že se ve výsledcích nenajdete, napište na pobl@atlas.cz | ||||||||||||