CELKOVÉ VÝSLEDKY S KOEFICIENTEM
 
                                   
                        PRAJZSKO-OPAVSKÁ BĚŽECKÁ LIGA 2019/2020                                      
Um. Příjmení a jméno Klub kat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 celkem redukované 15 Příjmení a jméno2 Um. Počet závodů  
1. Hanzlík Patrik Dolní Benešov - Zábřeh A 85,2509 83,8443 89,8692 89,6912 85,2892 93,1723 86,1262 94,5420 92,5841 94,4610 84,2493 91,5556 87,7783 90,9146   1249,3282 1249,3282 Hanzlík Patrik 1. 14  
2. Beran Jan Vítkov B 84,8977 83,4997 87,4137 88,8005 84,3598 90,7651 82,9149 88,6123 87,6360 90,8354 83,1679 85,7170 87,4158   1126,0359 1126,0359 Beran Jan 2. 13  
3. Ocásek Martin Krnov B 110,0436   111,0901 113,9058 108,8383   108,9327   109,9380 112,7816 119,3953     108,6166 116,7126                           1120,2547 1120,2547 Ocásek Martin 3. 10  
4. Janeček Roman Caramba! Team A 97,2159 95,6230 101,2376 98,1121 105,0981 100,8946 96,6754 105,4378 98,5724 102,9068 98,0813   1099,8550 1099,8550 Janeček Roman 4. 11  
5. Kolich Rosťa BK SAK Karviná C 107,4643 103,3665 108,5289 105,8675 108,8406 114,4174 119,6308 103,2799 107,1928 116,0923   1094,6809 1094,6809 Kolich Rosťa 5. 10  
6. Bořucký Jiří Prajzský BK Kravaře C 92,9288 94,9823 96,3398 97,3074 100,3889 88,6563 93,1001 91,6893 93,9117 92,6522 90,6917   1032,6486 1032,6486 Bořucký Jiří 6. 11  
7. Pěruška Pavel Holoubci Kylešovice D 95,0349 95,7368 100,4864 95,9005 106,2679 93,5247 104,2631 98,3207 103,2778 95,6454   988,4583 988,4583 Pěruška Pavel 7. 10  
8. Grycman Kazimierz Cechowice B 99,3242 100,1688 95,8879 105,3028 98,4185 99,0008 102,9118 95,1600 96,1722 88,9647   981,3117 981,3117 Grycman Kazimierz 8. 10  
9. Bardaševský Lubomír BK Ludgeřovice C 79,8931 84,8674 90,5163 83,9654 86,3207 82,4336 91,1838 95,1705 86,6577 91,0734 92,5929   964,6748 964,6748 Bardaševský Lubomír 9. 11  
10. Klemensová Gabriela Dolní Benešov - Zábřeh N35 75,9514 75,9672 82,3430 80,9623 76,5861 82,9026 75,9448 82,5581 80,0743 82,7262 81,0643 79,5788   956,6590 956,6590 Klemensová Gabriela 10. 12  
11. Polášek Petr Bobrovníky B 95,9948 99,5151 96,5032 94,5086 100,6957 105,0615 99,3573 95,1086 102,6261   889,3709 889,3709 Polášek Petr 11. 9  
12. Čížek Petr Ostrava A 82,4667 85,6991 82,4432 86,8923 79,6924 85,1308 88,4319 92,7774 83,9538 85,4511   852,9389 852,9389 Čížek Petr 12. 10  
13. Švidernoch Milan X-AIR Ostrava D 80,4703 78,8022 85,1208 74,5127 87,8376 83,9791 87,2999 88,4199 86,4572 86,5635   839,4632 839,4632 Švidernoch Milan 13. 10  
14. Chytrý Ondřej Turdebir B 96,7881 97,1511 105,0682 104,3882 92,6571 100,5327 95,2563 103,1990   795,0407 795,0407 Chytrý Ondřej 14. 8  
15. Jašek Roman Erholung Bolatice B 89,5976 84,9754 78,0477 88,5117 85,9548 92,4580 91,8895 92,6709 88,3441   792,4496 792,4496 Jašek Roman 15. 9  
16. Škapa Marek MK Seitl Ostrava B 106,5933 105,9850 105,0593 108,5834 114,0902 105,8345 112,9491   759,0948 759,0948 Škapa Marek 16. 7  
17. Rinka Erich Prajzský BK Kravaře D 79,4888 84,5541 76,7184 83,0151 84,4651 88,6086 79,6316 83,3923 85,9811   745,8550 745,8550 Rinka Erich 17. 9  
18. Artim Radek BK Ludgeřovice C 93,1456 98,1875 91,9768 97,6478 65,7952 93,7968 99,7555 101,1278   741,4330 741,4330 Artim Radek 18. 8  
19. Platzek Jiří Hlučín C 61,9749 64,6861 67,6655 69,1321 58,1263 63,4813 72,3329 71,1857 67,4979 70,6084 69,6279   736,3189 736,3189 Platzek Jiří 19. 11  
20. Sobková Alena BK Ludgeřovice N35 74,2706 80,0610 77,5744 79,7980 85,0462 74,5862 80,6823 76,8255 81,4876   710,3318 710,3318 Sobková Alena 20. 9  
21. Stoniš Dušan Cyklosport HaF B 97,1880 99,3912 106,7791 104,4052 97,0650 102,9816 98,7629   706,5730 706,5730 Stoniš Dušan 21. 7  
22. Křefký Manfred NAPOHODU! bike team Píšť C 94,2223 98,9698 98,5999 101,9692 105,5929 92,1333 100,1350   691,6225 691,6225 Křefký Manfred 22. 7  
23. Škrabánek Petr MK Seitl Ostrava D 109,3992 111,9155 107,2384 114,0358 109,1814 107,9210   659,6913 659,6913 Škrabánek Petr 23. 6  
24. Křefká Dagmar NAPOHODU! Bike team Píšť N35 73,4127 77,5881 84,0409 88,0728 78,0812 86,7473 80,7636 79,9920   648,6986 648,6986 Křefká Dagmar 24. 8  
25. Galdia Adam BK Ludgeřovice B 92,7047 95,8149 89,5598 97,4158 87,5467 86,6899 96,0422   645,7740 645,7740 Galdia Adam 25. 7  
26. Hellebrand Pavel SUPshop.cz A 84,9803 94,8526 92,4415 90,1318 96,2403 94,2822 84,7316   637,6603 637,6603 Hellebrand Pavel 26. 7  
27. Salawa Jiří Policie ČR Hlučín C 85,4948 90,2635 84,0227 93,9938 85,0792 92,9329 91,2019   622,9889 622,9889 Salawa Jiří 27. 7  
28. Fousek Jan MK Seitl Ostrava A 97,7551 97,4413 102,5979 101,4390 99,4002 100,7786   599,4121 599,4121 Fousek Jan 28. 6  
29. Hájovský Tomáš Hlučín C 74,4163 74,8393 73,2839 78,1965 85,1150 75,6718 76,1570   537,6799 537,6799 Hájovský Tomáš 29. 7  
30. Wittek David Opava A 102,8797 101,1105 105,4001 103,4667 104,4132   517,2702 517,2702 Wittek David 30. 5  
31. Böhm Jaroslav KAPEBAJA B 80,9392 84,8525 85,9389 87,4396 79,8907 89,3319   508,3928 508,3928 Böhm Jaroslav 31. 6  
32. Kružberská Nikola Opava D34 76,8779 71,7136 66,5602 73,9462 77,5645 68,1698 69,3932   504,2254 504,2254 Kružberská Nikola 32. 7  
33. Jorníček Petr MK Seitl Ostrava C 93,2378 94,4656 91,6349 95,5361 100,1119   474,9862 474,9862 Jorníček Petr 33. 5  
34. Šmída Zdeněk NAPOHODU! bike team Píšť B 90,5436 94,7294 91,4795 98,5983 95,7499   471,1007 471,1007 Šmída Zdeněk 34. 5  
35. Burda Filip inTrenér Petr Kopřiva A 93,8329 92,7678 96,5411 89,4524 97,0592   469,6534 469,6534 Burda Filip 35. 5  
36. Václavík Tomáš Melč B 93,8619 91,8170 98,2444 89,6889 94,6005   468,2127 468,2127 Václavík Tomáš 36. 5  
37. Mrůzková Hana Opava N35 90,1474 91,4014 96,6235 95,7954 92,5637   466,5314 466,5314 Mrůzková Hana 37. 5  
38. Böhm Tomáš KAPEBAJA A 79,1323 76,7560 68,4620 83,0313 70,0677 77,4198   454,8691 454,8691 Böhm Tomáš 38. 6  
39. Coufalová Jana MK Seitl Ostrava D34 93,0818 83,3320 90,9973 90,5306 95,4827   453,4244 453,4244 Coufalová Jana 39. 5  
40. Štencel Jiří Fulnek C 84,4569 82,3874 86,1795 86,8339 91,5667   431,4244 431,4244 Štencel Jiří 40. 5  
41. Brož Petr MK Seitl Ostrava A 80,8196 82,4230 84,4227 85,0926 78,8418   411,5998 411,5998 Brož Petr 41. 5  
42. Kilarová Jana MK Seitl Ostrava N35 78,7208 84,0408 79,6606 82,1665 86,2049   410,7936 410,7936 Kilarová Jana 42. 5  
43. Hudeczek Pavel BK Ludgeřovice C 71,4091 59,2445 64,0718 69,5766 68,4783 65,1957   397,9760 397,9760 Hudeczek Pavel 43. 6  
44. Kabaja Jiří Běhat nás baví B 94,3009 97,9491 99,0528 98,9207   390,2235 390,2235 Kabaja Jiří 44. 4  
45. Pospíšil Petr Otice B 88,6935 96,5170 95,0158 93,3040   373,5303 373,5303 Pospíšil Petr 45. 4  
46. Gruchala Vojtěch Team International!!! A 86,9913 87,9697 95,5731 91,9044   362,4385 362,4385 Gruchala Vojtěch 46. 4  
47. Jalůvka Tomáš Caramba! Team B 82,4253 90,0970 85,4982 84,6283   342,6489 342,6489 Jalůvka Tomáš 47. 4  
48. Böhmová Barbora KAPEBAJA N35 64,1598 65,3867 69,2592 61,8805 67,5625   328,2487 328,2487 Böhmová Barbora 48. 5  
49. Jalůvková Renáta Caramba! Team N35 81,5892 75,4847 83,4931 79,4687   320,0357 320,0357 Jalůvková Renáta 49. 4  
50. Bořucká Andrea Prajzský BK Kravaře D34 79,5538 84,7205 75,7772 78,7559   318,8074 318,8074 Bořucká Andrea 50. 4  
51. Buba Michal MK Seitl Ostrava A 95,1388 102,4846 105,1553   302,7788 302,7788 Buba Michal 51. 3  
52. Rinka Tomáš Prajzský BK Kravaře B 72,9417 75,7760 72,2920 76,5344   297,5440 297,5440 Rinka Tomáš 52. 4  
53. Svárovský Richard Total sport Ostrava B 100,1553 95,8012 101,3452   297,3017 297,3017 Svárovský Richard 53. 3  
54. Pavlásek Michal Prajzský BK Kravaře B 91,7563 94,9437 93,2706   279,9706 279,9706 Pavlásek Michal 54. 3  
55. Michalčík Karel ml. Prajzský BK Kravaře A 83,3189 85,4284 86,1564   254,9037 254,9037 Michalčík Karel ml. 55. 3  
56. Hrubá Lenka Bohuslavice N35 64,3263 64,6466 58,1905 67,0164   254,1799 254,1799 Hrubá Lenka 56. 4  
57. Heider Radim Prajzský BK Kravaře A 78,5097 78,7249 80,0622   237,2968 237,2968 Heider Radim 57. 3  
58. Dominik Ondřej MK Seitl Ostrava B 107,6465 107,4509   215,0974 215,0974 Dominik Ondřej 58. 2  
59. Juran Radim BSC Opava C 95,5836 108,9541   204,5377 204,5377 Juran Radim 59. 2  
60. Kamrád René ENERGY TEAM Bolatice B 94,2326 98,8955   193,1282 193,1282 Kamrád René 60. 2  
61. Gargoš Stanislav Caramba! Team B 89,5610 97,7888   187,3498 187,3498 Gargoš Stanislav 61. 2  
62. Běčák Zdeněk Ostrava C 93,3486 88,5799   181,9285 181,9285 Běčák Zdeněk 62. 2  
63. Ferenz Jan Prajzský BK Kravaře B 88,3264 90,5978   178,9242 178,9242 Ferenz Jan #### 2  
64. Šorma Ivan SportTour Opava D 81,3186 89,0494   170,3679 170,3679 Šorma Ivan 64. 2  
65. Kuchařová Petra BK Ludgeřovice N35 81,4705 77,1188   158,5893 158,5893 Kuchařová Petra 65. 2  
66. Popek Martin BK Ludgeřovice C 68,4661 83,8681   152,3342 152,3342 Popek Martin 66. 2  
67. Návrat Václav Hlučín B 75,0466 72,4450   147,4916 147,4916 Návrat Václav 67. 2  
68. Pavera Radek Prajzský BK Kravaře A 64,8059 66,1125   130,9184 130,9184 Pavera Radek 68. 2  
69. Artimová Pavlína BK Ludgeřovice N35 62,3221 64,8539   127,1760 127,1760 Artimová Pavlína 69. 2  
70. Schubert Valdemar BK Ludgeřovice B 102,9689   102,9689 102,9689 Schubert Valdemar 70. 1  
71. Chládek Josef OB Žamberk D 96,3464   96,3464 96,3464 Chládek Josef 72. 1  
72. Halfar Stanislav AO Kobeřice C 94,8687   94,8687 94,8687 Halfar Stanislav 72. 1  
73. Lorenčík Marek Sokol Opava A 94,6341   94,6341 94,6341 Lorenčík Marek 73. 1  
74. Hlaváč Bronislav ENERGY TEAM Bolatice B 94,3594   94,3594 94,3594 Hlaváč Bronislav 74. 1  
75. Němec Jakub Caramba! Team A 91,1525   91,1525 91,1525 Němec Jakub 75. 1  
76. Mrovec Dušan Extreme Sport Club Selnik C 89,7428   89,7428 89,7428 Mrovec Dušan 76. 1  
77. Beneš Pavel SK Veha Team A 84,9589   84,9589 84,9589 Beneš Pavel 77. 1  
78. Lampová Barbora  Sokol Opava D34 83,6658   83,6658 83,6658 Lampová Barbora 78. 1  
79. Zajíček Michal ON-OFF Team A 83,3914   83,3914 83,3914 Zajíček Michal 79. 1  
80. Vlček Jiří TK Hlučín C 83,3274   83,3274 83,3274 Vlček Jiří 80. 1  
81. Salamon Rostislav Paraklub Ostrava C 78,6116   78,6116 78,6116 Salamon Rostislav 81. 1  
82. Skřivánek Petr Kravaře A 77,5825   77,5825 77,5825 Skřivánek Petr 82. 1  
83. Rinka Marek Prajzský BK Kravaře B